אודותי
 


בזמן ההריונות והלידות של  ילדי, הבנתי עד כמה זקוק גופינו לתנועה,התנועה מלווה אותנו למן הרגע הראשון ולכל אורך הדרך.

את הידע הבסיסי בתורות התנועה - פלדנקרייז ויוגה - קיבלתי בסמינר הקיבוצים במכון לאמנות התנועה.במכללת רידמן המשכתי ללמוד שיאצו, עיסוי קלאסי, עיסוי מיוחד לנשים בהריון ולאחר לידה . מאוחר יותר, כאשר התגוררתי בלונדון בשנות ה-80  התמחיתי  במרכז של ז'אנט באלאסקז, בעיסוי תינוקות לפי שיטת הטאו. בעקרונות הלידה האקטיבית וגישתה המיוחדת ליוגה להריון. הצטרפתי להקמתה של  "דרך אם" שהוקמה כחלק מתנועה עולמית  של חזרה ללידה טבעית, וטיפול ילדים בדרכים אלטרנטיביות.כש"דרך אם" נסגרה לאחר כ-6 שנים של עבודה פוריה, תרתי משמע, פתחתי בתל אביב את "לרקוד עם תינוקות"-מרכז שתפקד כמה שנים  כמרכז לכל הפעילויות הנ'ל והיום מתפקד במרחבים שונים בת"א וברחובות.

 פיתחתי את שיטת היוגה שיר , המשלבת שירים קטנים שמלווים את תרגילי הבייבי יוגה.
כמו כן, פיתחתי שיטה מיוחדת ללימוד העיסוי לתינוקות, המאחדת את העיסוי ההודי לתינוקות והעיסוי הסיני לתינוקות. במהלך 6 השנים האחרונות אני מלמדת בדרך זו עיסוי תינוקות בתחנות טיפות החלב ברחבי ת"א ובמרכז דארמה יוגה ברחובות.
במקביל פיתחתי "כרית שיפועית" שעוזרת לתינוקות לחזק את שרירי הצואר וחגורת הכתפיים ומעודדת את השכיבה על הבטן ועוד שימושים נוספים.
השלמתי את לימודי לתואר   B.Ed.   בחינוך גופני ותנועה.
חיברתי מדריך לעיסוי תינוקות המשמש הורים בתהליך לימוד העיסוי.

בנוסף, אני משלבת בשעורי ההתעמלות היוגית  גם אלמנטים מ"טווינא" -פיזיוטרפיה סינית, "עוצמת הרכות" - טיפול בעזרת ניעות קלות ואפילו מ"גא גא" -שפת המחול של אוהד נהרין. באופן זה מקבלים השעורים עושר והתאמה מקסימלית לצרכים המשתנים.

לאורך כל הדרך מתקיימים שעורים לנשים באותה רוח ולאור אותם עקרונות.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © 2005 כל הזכויות שמורות לללרקוד עם תינוקות | עיצוב ובניית אתר: אנימה